Mikrocement - beton dekoracyjny -beton architektoniczny

Świeżo wylane jastrychy schną 28 dni .

 

Mikrocement - Mikrobeton

Mikrocement - Mikrobeton to połączenie ciekłych polimerów i specjalnej mieszanki cementu,
Microtopping jest idealny dla każdego, kto szuka wyjątkowego i eleganckiego wykończenia, ciągłej i niezwykle solidnej powierzchni, która może nadać każdej przestrzeni głębię, światło i harmonię jednocześnie.

Mikrobeton to idealny materiał na wykończenie mieszkania w stylu loftowym .Ten styl najlepiej podkreślą betonowe szarości.

Betonowa łazienka, to jeden z największych trendów aranżacyjnych

Cena za wykonanie 1 m2 posadzki z mikrobetonu z materiałem to koszt 300 - 350 zł
w zależności od ilości powierzchni ,kolorystyki i jakości podłoża.

Mikrobeton to idealny materiał zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz; zastosowanie w podłogach, ścianach, meblach Najlepsze jest to, że jest to powłoka bez łączeń. Dlatego ułatwia czyszczenie i konserwację.
Ze względu na wysoką przyczepność mikrobeton można nakładać na każdy rodzaj powierzchni, nawet na płytki. Przy grubości zaledwie do 3 milimetrów osiąga się szybką renowację przestrzeni.
Podczas generowania koloru nie ma żadnych ograniczeń, ale musimy wziąć pod uwagę, że mikrobeton jest produktem ręcznie robionym. Istnieją więc zmienne, które mogą modyfikować ton jego wykończenia, co dzieje się po nałożeniu lakieru uszczelniającego: zgodnie z wybranym wykończeniem (matowym, satynowym lub błyszczącym) uzyskamy bardziej matowe lub bardziej żywe kolory.
Wykonanie realizacji z zastosowaniem mikrobetonu wymaga kilku cykli technologicznych. Cykl technologiczny to zazwyczaj 1 dzień. Chcąc prawidłowo i trwale wykonać powierzchnię z mikrobetonu, nie można przyśpieszyć czy też skrócić poszczególnych etapów realizacji.Powierzchnia przy dotknieciu sprawia wrażenie aksamitnej - przyjemnej w dotyku.

mikrocement hydro - na mokre podłoża

meble pokryte mikrocementem

mikrocement - białe schody

mikrocement

Nakładki z betonu cienkowarstwowe "Formatiq"

Rapid Set® TRU® Self-Leveling

TRU to dekoracyjna posadzka samorozlewna o wyglądzie naturalnego, szlifowanego betonu do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wysokiej jakości, innowacyjna, na bazie cementu wytwarzanego specjalną technologią, która idealnie sprawdza się w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka wczesna wytrzymałość, trwałość i niskoskurczowe wiązanie. TRU pozostaje urabialny przez 30 min. i jest gotowy do obciążenia ruchem pieszym po 2-3 godz. TRU można polerować po 24 godzinach po ułożeniu do osiągnięcia wysokiego głębokiego połysku. Grubość od 4 do 35 mm. TRU występuje standardowo w naturalnym, szarym kolorze betonu. (można barwić)

TRU PC może być stosowany do wykonywania posadzek w pomieszczeniach handlowych, muzeach, restauracjach, hotelach, biurach, rezydencjach i apartamentach.

Posadzki barwione kwasem
możemy zastosować akrylowy polimer na bazie wody, lub barwnik reaktywny (barwnik na bazie kwasu). Barwnik polimerowy jest dostępny w pełnej gamie kolorów, która daje nieograniczone możliwości uzyskiwania odmian i odcieni barw.Barwnik reaktywny zachodzi w reakcję z wapnem w betonie barwiąc go od środka - przekształca zwykłe płyty betonowe w luksusową podłogę za ułamek kosztów w porównaniu z posadzką z marmuru lub polerowanego kamienia.

 

Piękna podłoga betonowa, barwiona na kolor akwamaryny

barwy reaktywne na bazie kwasu

Beton grawerowany i barwiony kwasem